Jakie dodatki mogą ocieplić surowe wnętrze?

Nowoczesne wnętrza sprawiają czasem wrażenie surowości jeśli nie ma w nich dodatków, które mogą nadać przytulność. Dotyczy to nie tylko salonów minimalistycznych, ale i urządzonych w innych stylach, które preferują znikomą ilość dodatków. Szczególnie wnętrza urządzone w bieli, lub w kontrastowych czarno-białych barwach, potrzebują czasem chociażby dwóch czy trzech ocieplających akcentów, które nadadzą odpowiedni klimat. 

Jakie gadżety dodadzą wnętrzu przytulności?

Nawet jeśli salon urządzony jest w czarno-białej kolorystyce i w takich barwach są też meble, warto dodać kilka elementów drewnianych lub wełnianych, które ocieplą wnętrze. Mogą to być pojedyncze przedmioty takie jak drewniany świecznik, szkatułka, czy półka. Można też zainwestować w wełniane pokrowce na poduszki. Do czarno-białej aranżacji beżowe poduszki będą doskonałym elementem ocieplającym wnętrze. (https://nija-store.com/pl/blog/tropical-garden-i-letnie-wzornictwo-b8.html) Osoby, które nie boją się kolorów, mogą postawić na różnokolorowe poduszki, ale pięknie będą też wyglądały w jednym kolorze, np. beżu, ale w różnych wzorach, lub jedna z warkoczami, a pozostałe gładkie.  

Jakie inne elementy wyposażenia wnętrz ocieplą salon?

Elementem ocieplającym wnętrze mogą być też zasłonki, czy dywan. Nawet jeśli są utrzymane w kolorystyce neutralnej, czy zimnej, mogą wywołać efekt ocieplający, jeśli będą wykonane w miękkiego materiału. W przypadku dywanów liczy się grubość i długość włosa. Przytulności wnętrzu dodadzą też rośliny. Mogą to być najróżniejsze kwiaty doniczkowe, lub świeże w wazonie.  Czasami wystarczy wprowadzić do surowego zimnego wnętrza jeden lub dwa elementy ocieplające, np. beżowe poduszki i bukiet świeżych kwiatów, aby salon zrobił się przytulny i klimatyczny. 

Damska odzież w super cenie: https://www.lejdi.pl/k35,odziez-damska.html

Przy urządzaniu wnętrz trzeba pamiętać, że to dodatki nadają mu prawdziwy charakter i dużo mówią o domownikach. Te same meble i kolory wprowadzone do podobnych wnętrz i uzupełnione odpowiednimi gadżetami mogą wyglądać zupełnie inaczej. To właśnie dodatki są tym wyróżnikiem, dodającym ciepła i stylu każdemu mieszkaniu. 

Przy współpracy: https://nija-store.com/pl/