Różnorodność opakowań doypack i ich zalety

Saszetka z szerszym dołem, którą można postawić, to pomysłowe opakowanie. Jest wygodne i ma wiele zalet. Różnym producentom trudno by było wyobrazić sobie lepsze dla niektórych swoich produktów. A wybierane jest ono dla rzeczy bardzo różnych.

Dlaczego warto wybrać doypacki?

Fałda w dolnej części pozwala opakowaniu utrzymać się w pionie. Dzięki temu wygląda bardziej zachęcająco dla klienta. Taka saszetka jest większa, więc więcej zmieści się do niej produktu. Także różnorodność opakowań doypack sprawia, że są one korzystne dla producentów. Do każdego produktu można wybrać najodpowiedniejsze.

Opakowania takie wybiera się także z myślą o klientach. Co dla nich korzystne, to i oznacza większe zyski dla producenta, więc korzystne jest i dla niego. Konsumenci cenią wygodę takich opakowań. Można je postawić bezpośrednio na półce. Nie są potrzebne inne pojemniki. Większa ilość produktu to ekonomiczny wybór. Często doypacki otrzymują strunowe zapięcie, co ułatwia korzystanie z produktu znajdującego się w takim opakowaniu.

Duży wybór opakowań doypack

Opakowania doypack (Opakowania doypack w profilgroup) wykonuje się z różnych materiałów. Można wybrać najbardziej odpowiednie do produktu oraz z uwagi na kwestie marketingowe. Wygląd opakowania ma duży wpływ na sprzedaż. Zapięcie strunowe to nie jedyne, o co można wzbogacić opakowania doypack. Może w nich znajdować się eurozawieszka. Mogą mieć nacięcia, dzięki którym łatwo się je otwiera. Większym doypackom, przeznaczanym na płyny, daje się korek i rączkę. Opakowania takie mogą mieć różną pojemność. Są małe, w których umieszcza się np. przyprawy. Największe to np. opakowanie uzupełniające żelu do mycia rąk czy płynu do prania.

Opakowania doypack wybierane są do różnych produktów. Są wygodne w użyciu, a każdy dodatek czyni je jeszcze bardziej wygodnymi. Szczególnie polecane jest zapięcie strunowe. Nie zawsze od razu wykorzysta się zawartość opakowania. Po przesypaniu np. pieprzu do właściwego pojemnika coś może zostać. Takie zapięcie jest bardzo cenne. Na opakowaniach doypack wykonuje się nadruki. Mają one znaczenie tak informacyjne, jak i reklamowe.

Współpraca: ProfilGroup